Konferenční stolek se sklem ASTA II
Popis - Konferenční stolek se sklem ASTA II
Designový konferenční stolek se sklem a úložným prostorem obdélníkový ASTA II
Konferenční stolek moderní je vyroben z čirého bezpečnostního skla, které je vysoce odolné proti mechanickému poškození. Obě skleněné odkládací plochy nesou čtyři kovové masivní nohy ve tvaru hranolu, ozdobné nýty sloužící jako spojnice mezi horní deskou a nohou zde plní funkci přiznaného designového prvku. Konferenční stolek s úložným prostorem nabízí bohatý odkládací prostor, který lze využít pro noviny, časopisy, dálkové ovladače či knihy. Moderní konferenční stolek se sklem plně využijete hlavně v obývacím pokoji, vedle vaší sedací soupravy, lze jej však použít také ve firemních prostorách nebo veřejných místech jako jsou čekárny. Designový konferenční stolek moderní se stane ozdobou všech prostor, jeho elegantní design a kvaliní materiál jsou zárukou správné volby výběru. Pokud se vám tento stolek konferenční líbí, ale chtěli byste jej v čtvercovém provedení, tak jej na našem e-shopu najdete zde
Materiál: | sklo / broušená ocel |
Barva: | čirá / kartáčovaná ocel |
Styl: | moderní |
Šiřka: | 1100 mm |
Výška: | 400 mm |
Hloubka: | 700 mm |
Nosnost: | 20 kg |
Dodání: | 3 - 8 týdnů |
Stolek konferenční s úložným prostorem
Rozměry, barva, váha a ostatní parametry
- Kód:
- MCA-913887
- Záruka:
- 24 měsíců
- Váha:
- 47,1 kg
- Šířka:
- 1100 mm
- Výška:
- 400 mm
- Hloubka:
- 700 mm