Konferenční stolek se sklem čtvercový ASTA I
Popis - Konferenční stolek se sklem čtvercový ASTA I
Designový konferenční stolek se sklem a úložným prostorem čtverec
Konferenční stolek moderní s úložným prostorem je vyroben z tvrzeného bezpečnostního skla, které je vysoce odolné proti mechanickému poškození. Obě skleněné odkládací plochy nesou čtyři kovové nohy ve tvaru hranolu, ozdobné nýty sloužící jako spojnice mezi horní deskou a nohou zde slouží zároven jako přiznaný designový prvkek. Čtvercový konferenční stolek designový se bude skvěle vyjímat nejen ve vašem bytě, použít jej mohou i firemní subjekty pro zaplnění kancelářských prostor.Konferenční stolek čtvercový se tak stane ozdobou a elegantním doplňkem vašeho interiéru. Moderní konferenční stolek poskytne dostatek úložného prostoru pro noviny, časopisy, knihy a dálkové ovladače. Tento stolek konferenční také nabízíme v obdélníkovém provedení zde
Konferenční stolek 90x90 cm výška 40 cm - specifikace
Materiál: | sklo, kov |
Barva: | čirá, šedá |
Styl: | moderní |
Šířka: | 900 mm |
Výška: | 400 mm |
Hloubka: | 900 mm |
Nosnost: | 20 kg |
Dodání: | 3 - 8 týdnů |
Stolek konferenční s úložným prostorem
Rozměry, barva, váha a ostatní parametry
- Kód:
- MCA-58627Z14
- Záruka:
- 24 měsíců
- Váha:
- 48,6 kg
- Šířka:
- 900 mm
- Výška:
- 400 mm
- Hloubka:
- 900 mm